• +90 0232 462 23 00
  • info@batipolimer.com

Kariyer

Başta plastik olmak üzere Türk imalat sanayisinin en büyük hammadde tedarikçileri arasında yer alan Batı Polimer A.Ş’nin İnsan Kaynakları Politikası’nın temel dinamiğini “En Büyük Sermayemiz, Aidiyeti Yüksek Çalışanlarımızdır” ilkesi oluşturur.

Liyakat ölçüsünün esas alındığı İK politikamız kapsamında mevcut çalışanlarımızın kariyer yolculukları ve Batı Polimer ailesine katılmak isteyen adaylarımızın değerlendirme süreçleri objektif ve bilimsel kriterlere göre yönetilir.

Değerlendirme ve seçme sürecinde çalışan adaylarının belirlenmesinde ırk, din, dil ve cinsiyet ayırımı yapılmaz. Eğitim ve teknik uygunluk, deneyim, sadakat, dürüstlük, takım çalışmasına yatkınlık, kendisi ve çevresiyle barışık olma ölçütleri dikkate alınır.

Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini ve mesleki becerilerini geliştirmek, onlara huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı sunmak temel insan kaynakları politikalarımız arasınada yer alır.

Bu büyük ailenin bir parçası olmak için is-basvuru-formu.doc (live.com) doldurarak info@batipolimer.com e-posta adresimize gönderiniz.