Şirket Profili

Tecrübe, Bilgi, GÜÇ

Batı Polimer; plastik hammadde tedarik alanında 30 yılı aşkın tecrübesiyle petkim ve muadili ithal ürünlerin satışını ve nakliyesini yapmaktadır. Sektöründe hammadde temininde güvenilir ve hızlı hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Batı Polimer, Polietilen(PE), Polipropilen(PP), Polivinilklorür(PVC), Polistiren(PS), Akrinonitril Butadiyen Sitren(ABS) ve Polietilen Treftalat(PET) plastik hammaddelerinin temininde Türkiye’nin önde gelen plastik hammadde pazarlama şirketlerindendir. Bu doğrultuda dünyadaki, özellikle avrupa, amerika, uzakdoğu, ortadoğu ve Asya’daki en önemli petrokimya üreticileriyle ticaret yapmaktadır.

img
Tecrübe, Kalite...

Sektörde 30. Yılımızı da geride bıraktık

Misyonumuz

Müşteri tatmini için performans standartlarını oluştururken, pazar payı ve rekabet gücümüzü arttırmaktır.

Vizyonumuz

Sahamızda lojistik ve hizmet açısından en vasıflı hale gelerek, temel plastik hammaddelerinin yanı sıra mühendislik plastiklerinin ve diğer kimyasal hammaddelerin pazarlamasına da ağırlık vermektir.

  • Müşterilerimizi şirket ortağı gibi görürüz.
  • Müşterilerimizin siparişlerini tam zamanında teslim etmeye azami gayret gösteririz.
  • Müşterilerimizin üretimlerini aksatmamak için her zaman yeterli miktarda stok bulundururuz.
  • Her gün daha iyi olma azmi ve gayreti içinde dünyadaki yenilikleri ve gelişmeleri takip eder; öğrendiklerimizi müşterilerimizle paylaşmaktan zevk duyarız. Bu kapsamda yeni yatırımcılara vereceğimiz teknik bilgi ile yol gösteririz.
  • İtibarın paradan daha değerli olduğuna inanır, söz ve teyitlerimizi herhangi bir aksaklığa meydan vermeksizin zamanında yerine getiririz.

Batı Polimer A.Ş. Üyelikler

PAGEV - Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı

EGEPLASDER - Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği

img